نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 گلها و خلاصه


نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95,گلهای بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,پیش بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95,پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,داوری بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95,ترکیب پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95, پرسپولیس و تراکتورسازی,خلاصه بازی,پرسپولیس,تراکتورسازی, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته 5 پنجم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه بازیهای هفته 5 پنجم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 گلها و خلاصه

نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی : هفته 5 پنجم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

شنبه 1395/06/20 ساعت: 17:15 / پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و تراکتورسازی:

حساس ترین بازی هفته پنجم لیگ برتر فردا در تبریز برگزار می شود. پرسپولیس و تراکتورسازی در پایان هفته چهارم در رده های اول و دوم جدول قرار گرفتند و بازی فردا می ‌تواند تعیین صدرنشین بین این دو تیم قرمز پوش باشد.

بی‌تردید تراکتورسازی و پرسپولیس از مدعیان اصلی  قهرمانی این فصل خواهند بود و از همین شروع فصل با توپ پر شروع کردند.

این بازی در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار می شود و قرار است حدود ۵۰۰ بلیت به طرفداران پرسپولیس داده شود. در فصل قبل قرمزها موفق شدند در تبریز تراکتورسازی را شکست دهند و این موضوع شاید از نظر ذهنی به آنها کمک کنند.

این بازی برای پرسپولیسی‌های سابق هم مسابقه‌ای ویژه خواهد بود. محسن بنگر و محمد نوری می خواهند خیلی چیزها را به برانکو ایوانکوویچ ثابت کنند.

در سوی دیگر برانکو برای این بازی رامین رضاییان را هم در اختیار دارد و باید دید فردا از این بازیکن استفاده خواهد کرد یا خیر. ضمن اینکه وحید امیری بهترین گلزن قرمزها در این فصل به دلیل آسیب دیدگی این بازی را از دست داده است.

پرسپولیس پس از این بازی داربی را پیش رو دارد و همین موضوع می تواند قرمزها را محتاط تر کند. به هر حال تقابل امیر قلعه نویی و پرسپولیس همیشه جذاب بوده است.

پرسپولیس: سرتن چوک(مربی)

آخرین نتایج پرسپولیس و تراکتورسازی: ماشین سازی صفر- تراکتورسازی ۲، پرسپولیس یک- صبا صفر.

جایگاه پرسپولیس و تراکتورسازی در جدول: تراکتورسازی با ۸ امتیاز دوم، پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اول.

بهترین بازیکن پرسپولیس و تراکتورسازی:

تراکتورسازی: کرار جاسم با ۲،۲۵ سوم

پرسپولیس: سیدجلال حسینی با ۲،۳۸ ششم

بهترین گلزن پرسپولیس و تراکتورسازی:

تراکتورسازی: لوسیانو ادینیو و محمد ایران‌پوریان با دو گل

پرسپولیس: وحید امیری ۲ گل

تیم داوری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی: اشکان خورشیدی – سعید علی نژادیان – حسین ظهیری – پیام حیدری – ناظر: مسعود فلاح

 

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 | خلاصه و گلها امروز

ترکیب پرسپولیس و تراکتورسازی:

سرمربى پرسپولیس براى دیدار برابر تراکتورسازى و با توجه به مصدومیت وحید امیرى ترکیب تیمش را با یک تغییر به میدان فرستاد و على پور به ترکیب اصلى راه یافت. نکته دیگر ترکیب امروز را مى توان به راهیابى رضاییان به لیست ١٨ نفره و حضور روى نیمکت اشاره کرد.

براى پرسپولیس در دیدار امروز: علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینى، محمد انصارى، حسین ماهینى، کمال کامیابى نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدى طارمى و على علیپور تشکیل خواهند داد.

 همچنین، امیر قلعه‌نویی برای بازی امروز مقابل پرسپولیس محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، خالد شفیعی، هادی محمدی، مهدی کیانی، محمد نوری، کرار جاسم، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی و لوسیانو ادینیو را در ترکیب اصلی قرار داده است.

محسن بنگر به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب اصلی تراکتورسازی حضور ندارد.  

اخطار های بازی پرسپولیس و تراکتورسازی:

محمد نوری(26)، هادی محمدی(34) از تراکتورسازی؛

شرح نیمه اول بازی پرسپولیس و تراکتورسازی:

تراکتورسازی بازی را در نیمه اول هجومی آغاز کرد. قرمزپوشان تبریزی در 15 دقیقه ابتدایی بازی موقعیتهایی داشتند که در یک صحنه ضربه محمد ابراهیمی با برخورد به تیرک دروازه راهی به دروازه نیافت. البته پرسپولیس نیز در دقایق اولیه بازی موقعیت خوبی را با حرکت طارمی به دست آورد که ضربه این بازیکن با دخالت شفیعی به کرنر رفت. بعد از گذشت 15 دقیقه ابتدایی این بازی، دیدار سرخهای تهران و تبریز در ادامه اما آرامتر پیگیری شد و بازیکنان بیشتر در میانه میدان بازی را پیگیری کردند اما در 5 دقیقه پایانی این نیمه مجددا تیمها احتیاط را کنار گذاشتند و فرصتهای خوبی را خلق کردند اما این فرصتها تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسد.

 دقایق حساس بازی پرسپولیس و تراکتورسازی:

دقیقه 1: پاس خوب کیانی در دقیقه 1 به سروش رفیعی رسید و سروش رفیعی بعد از یک سر توپ اقدام به ارسال پاس عرضی کرد اما پاس عرضی این بازیکن به بازیکنان پرسپولیس رسید تا اولین موقعیت این بازی شکل نگیرد.

دقیقه 5: اولین فرصت برای پرسپولیس نصیب مهدی طارمی شد. طارمی در حالیکه دروازه بان تراکتورسازی را جا گذاشته بود با تکل خالد شفیعی نتوانست گل اول پرسپولیس را به ثمر برساند تا یک کرنر حاصل این صحنه باشد.

دقیقه8: سانتر خوب یاران تراکتورسازی را ایران پوریان با یک ضربه سر به کرار سپرد اما ضربه کرار را بیرانوند به زیبایی جمع کرد.

دقیقه 13: سانتر سروش رفیعی در سمت چپ به محمد ابراهیمی رسید اما ضربه سر ضرب این بازیکن با پای راست به تیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی را بازیکنان پرسپولیس دور کردند.

دقیقه 15: سانتر ایران پوریان از سمت راست در وضعیتی که کرار انتظار نداشت به او رسید تا هافبک عراقی تراکتورسازی با ضربه ای نا امید کننده توپ را به بیرون بزند.

 دقیقه 27: حرکت رو به جلو فرشاد احمدزاده با تکل محمد نوری متوقف شد تا نوری اولین بازیکن اخطاری این دیدار باشد.

دقیقه 28: باز هم انفرادی با سرعت و تکنیک انفرادی خود دو بازیکن تراکتورسازی را جا گذاشت اما پاس او در محوطه جریمه را اخباری جمع کرد تا بازیکنان پرسپولیس در این صحنه ناکام باشند.

دقیقه 34: ضربه سر خالد شفیعی بالاتر از مدافعان پرسپولیس روی سانتر خوب سعید آقایی را بیرانوند مهار کرد تا تراکتور سازان همچنان در به ثمر رساندن گل اول ناکام باشند.

دقیقه35: هادی محمدی از شروع مجدد بازی توسط بیرانوند ممانعت کرد تا داور دیدار با کارت زرد او را جریمه کند.

دقیقه 43: فرشاد احمد زاده در سمت راست زمین صاحب توپ شد که حرکت او در عرض با ضربه پا چپ این بازیکن همراه شد اما محمدرضا اخباری این توپ را دفع کرد.

دقیقه44: تنها یک دقیقه بعد احمدزاده در موقعیتی مشابه قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندک به اوت رفت تا دو ضربه این بازیکن از راه دور راهی به دروازه پیدا نکند.

دقیقه 45+1: یک ضربه ایستگاهی برای تراکتورسازی روی حرکت خوب کرار به دست آمد که ضربه زیبای سروش رفیعی با فاصله اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 54: سانتر عالیشاه روی یک ضربه ایستگاهی بعد از کش و قوس در برابر سید جلال حسینی فرود آمد اما مدافع پرسپولیس نتوانست دروازه تراکتور را باز کند و ضربه او به کنار دروازه رفت.

دقیقه 56: سانتر سروش رفیعی باز هم روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر هادی محمدی همراه شد اما ضربه مدافع تراکتورسازی بعد از برخورد با مدافع پرسپولیس با فاصله اندکی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 70: حرکت عالی سروش رفیعی و پاس او با اشتباه جلال حسینی همراه شد تا توپ در شش قدم در محوطه جریمه پرسپولیس در برابر سینا عشوری قرار بگیرد اما ضربه عشوری را بیرانوند با عکس العملی زیبا دفع کرد.

دقیقه 78: محمد ایران پوریان از سمت راست حرکت کرد و وارد محوطه جریمه شد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند در ادامه عملکرد خوب خود به خوبی مهار کرد.

نتیجه بازی: پرسپولیس 0  تراکتورسازی 0

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 | گلها و خلاصه امروز

newclip.blog.ir/.../20/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-2...Translate this page
3 hours ago - برچسب ها: نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95، نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95، خلاصه بازی ...

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 امروز + گلها و خلاصه

newclip.blog.ir/.../20/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-2...Translate this page
2 hours ago - برچسب ها: نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه، نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 + ...

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 | خلاصه و گلها امروز

www.kolbenews.ir/.../نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-2...Translate this page
4 hours ago - نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95, خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95,گلهای بازی پرسپولیس و تراکتور 20 ...

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه

indexwar.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-امر/Translate this page
14 hours ago - ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی ۲۰ شهریور ۹۵ , دانلود خلاصه و گلهای … نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز جمععه ۳ مهر ۱۳۹۴ در ...
You've visited this page 2 times. Last visit: 9/9/16

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه

www.yeknice.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-امروز-2...Translate this page
نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه ... زمان برگزاری بازی پرسپولیس تراکتورسازی : شنبه 20 شهریور 95 1395/06/20.

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه

www.yeknice.ir/.../نتیجه+بازی+پرسپولیس+و+تراکتورسازی+ام...Translate this page
نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه ... برچسب‌ها : زمان بازی پرسپولیس تراکتور 95/6/20ساعت مسابقه فوتبال پرسپولیس ...

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس تراکتور سازی | شنبه 20 شهریور 95 ...

kaber.ir/?p=81162Translate this page
،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی 20 شهریور 95 , دانلود خلاصه و گلهای ... نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز جمععه 3 مهر 1394 در هفته هفتم لیگ …

نتیجه بازی پرسپولیس تراکتورسازی ۲۰ شهریور ۹۵ + دانلود گلها

jadidha95.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-تراکتورسازی-۲۰-شه/Translate this page
7 hours ago - ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی ۲۰ شهریور ۹۵ , دانلود خلاصه و ... نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز ۲۰ شهریور ۹۵+گلها و خلاصه.

نتیجه بازی پرسپولیس تراکتورسازی ۲۰ شهریور ۹۵ - جدیدترین های 95

jadidha95.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-تراکتورسازی-۲۰-شه-2/Translate this page
7 hours ago - نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز ۲۰ شهریور ۹۵ … ... دانلود خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس تراکتور سازی شنبه ۲۰ شهریور ۹۵ , بازی ...

پرسپولیس تهران :: ورزش 3

www.varzesh3.com/team/پرسپولیسTranslate this page
اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. ... ترکیب تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس برای دیدار حساس امروز مشخص شد. 21 نکته ویژه از مهم ترین دیدار هفته پنجم لیگ ... بیشتر... شهریور. خلاصه بازی تراکتورسازی 0-0 پرسپولیس · کنفرانس خبری مربیان قبل از بازی تراکتورسازی - پرسپولیس · کنفرانس خبری ...

ساعت بازی پرسپولیس تراکتور 20 شهریور 95

javuni.ir/news/218008Translate this page
1 day ago - ۲ روز پیش – ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی ۲۰ شهریور ۹۵ , دانلود . ... ساعت و زمان بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز شنبه 20 شهریور 95 . ... بازی پرسپولیس تراکتور سازی 20 شهریور 95 , دانلود خلاصه و گلهای بازی .

زمان و نتیجه دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز 20 شهریور 95

herl.rozblog.com/post/403Translate this page
1 day ago - ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی 20 شهریور 95 , دانلود خلاصه و . ... نتیجه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز امروز یکشنبه 19 اردیبهشت 95 از هفته بیست و ... نتیجه بازی پرسپولیس و صبا 21 مرداد 95 | دانلود گلها و .

نتیجه بازی منچستر یونایتد و منچستر سیتی 20 شهریور 95 + فیلم ...

nex1-music.nasrblog.com/نتیجه-فیلم-خلاصه-گلهای-بازی-منچست...Translate this page
3 hours ago - نتیجه فیلم خلاصه گلهای بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی 20 شهریور 95 امروز ... و منچسترسیتی 20 شهریور 95، نتیجه بازی امروز منچستر یونایتد و ... ساعت بازی پرسپولیس و تراکتور هفته پنجم لیگ برتر 95 1395/6/19 ...

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 - پست نما

www.postnama.ir/.../نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-تراکتورسا...Translate this page
13 hours ago - نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه ... زمان برگزاری بازی پرسپولیس تراکتورسازی :شنبه 20 شهریور 95 ...

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه

z2h.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-امر/Translate this page
15 hours ago - سایت زد۲اچ در سال 95 افتتاح شد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد. هرگونه مطلبی که هم بازدیدکنندگان و هم فیلترینگ بگویند حذف ...

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95+گلها و خلاصه

dehkadeaftab.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-20-شهر...Translate this page
4 hours ago - 10 hours ago - ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی ۲۰ شهریور ۹۵ , دانلود خلاصه و گلهای … نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز جمععه ...

ساعت بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95

iranjavan.org/ساعت-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-20-شهری/Translate this page
7 hours ago - زمان بازی پرسپولیس تراکتور ۹۵/۶/۲۰ – ایندکس وار ... ۱۸ ساعت پیش – ۲ روز پیش – ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی ۲۰ شهریور ۹۵ , دانلود خلاصه و گلهای بازی … ... ۴ ساعت پیش – نتیجه پرسپولیس تراکتورسازی ۲۰ شهریور ۹۵,خلاصه بازی پرسپولیس ... نتیجه بازی امروز پرسولیس و سایپا در دهم شهریور ۹۵.

نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و ...

clinton.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-امر/Translate this page
نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز 20 شهریور 95+گلها و خلاصه. بازی فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی. زمان برگزاری بازی پرسپولیس تراکتورسازی ...

خلاصه بازی تراکتورسازی و پرسپولیس شنبه 20 شهریور 95

kamyab95-rzb.feedblog.xyz/post773501.htmlTranslate this page
فیلم گل‌های استقلال و تراکتورسازی شنبه 20 شهریور 95 ... 95,داوری تراکتورسازی و پرسپولیس 20 شهریور 95,نتیجه بازی دیشب تراکتورسازی,تراکتورسازی و ...

پخش آنلاین بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 - ایمگ

dehkadeaftab.rzb.emeg.ir/post481040.htmlTranslate this page
20 hours ago - نتیجه بازی امروز پرسولیس و سایپا در دهم شهریور 95. ... ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی 20 شهریور 95 , دانلود خلاصه و . ... سازی ۲۰ شهریور ۹۵ , دانلود خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس تراکتور سازی شنبه ۲۰ شهریور ۹۵ , بازی ...

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 گلها و ...

filmnab.com/نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-تراکتورسا/Translate this page
نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 گلها و خلاصه - دانلود رایگان فیلم جدید با لینک مستقیمدانلود رایگان فیلم جدید با لینک مستقیم ...

بازی پرسپولیس تراکتورسازی 20 شهریور 95 - مای بلاگریدر

dehkadeaftab.rzb.myblogreader.xyz/post559540.htmlTranslate this page
11 hours ago - ساعت و زمان بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز شنبه ۲۰ … ... ۲ روز پیش – ،نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور سازی ۲۰ شهریور ۹۵ , دانلود خلاصه و گلهای … ... خلاصه بازی تراکتورسازی و پرسپولیس شنبه ۲۰ شهریور ۹۵,نتیجه ...

برچسب بازی پرسپولیس امروز - نتایج زنده | اخبار فوتبال | بازی امروز

varzeshonline.blogsky.com/tag/بازی-پرسپولیس-امروزTranslate this page
زمان و ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته 5 جام خلیج فارس. شنبه 1395/06/20 ساعت: 17:15 ... نتیجه بازی امروز پرسولیس و سایپا در دهم شهریور 95 ... دیدار تدارکاتی مقابل تیم شهرداری همدان به میدان رفت و توانست این تیم را با گل‌های حسین ماهینی و الکساندر پریمیوف شکست دهد. ... دانلود خلاصه بازی (حجم: 47.9 MB) ...

دانلود گل مهدی طارمی به صبای قم | 21 مرداد 95 | پرسپولیس - بهترین ها - خانه

bestarinha.xyz › صوت و ویدیوTranslate this page
Aug 11, 2016 - نتیجه بازی پرسپولیس و صبا 21 مرداد 95 | دانلود گلها و … nemonesoal.blog.ir/… ... گلها و خلاصه بازی امروز پرسپولیس و صبای قم 21 مرداد 95 :: … ... دانلود کلیپ بازی پرسپولیس صبای قم,کلیپ بازی تراکتور و صبا,کلیپ …

دانلود کلیپ گل های بازی پرسپولیس و تراکتور سازی شنبه 20 شهریور 95

www.bia2download.xyz/دانلود-کلیپ-گل-های-بازی-پرسپولیس-و...Translate this page
2 hours ago - نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی ۲۰ شهریور ۹۵ | خلاصه و گلها امروز ... خلاصه بازی تراکتورسازی و پرسپولیس شنبه ۲۰ شهریور ۹۵,نتیجه … ... نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امروز ۲۰ شهریور ۹۵+گلها و خلاصه …

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 خلاصه و گلها

www.news96.ir › اخبار روزTranslate this page
3 hours ago - پرسپولیس و تراکتورسازی 95/6/20. نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی : هفته 5 پنجم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس.

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 دانلود فیلم

www.bestofday.ir/reader/text/201609101642153976Translate this page
41 mins ago - نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتور 20 شهریور 95 , خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95 , گلهای بازی پرسپولیس و تراکتور 20 ...

نتیجه بازی پرسپولیس صبا 21 مرداد 95 | دانلود خلاصه و گلها | هفته چهارم ...

faradl.com/2016/08/.../نتیجه-بازی-پرسپولیس-صبا-21-مرداد-95/Translate this page
Aug 11, 2016 - شنبه , ۲۰ شهریور , ۱۳۹۵ ... نتیجه بازی پرسپولیس صبا ۲۱ مرداد ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها ... دانلود خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس صبای قم ... 21 مرداد 95 دانلود گلهای بازی پرسپولیس صبا هفته چهارم لیگ برتر ساعت بازی امروز ... نتیجه بازی پرسپولیس تراکتورسازی ۲۰ شهریور ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها · فال روزانه ...

گلهای بازی پرسپولیس و تراکتورسازی 20 شهریور 95

www.tafrihicenter.ir/.../گلهای-بازی-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-...Translate this page
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی شنبه 20 شهریور 95 + گلها, 0, 3, admin. دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی شیمی 3 و آزمایشگاه | 20 شهریور 95, 0 ...

خلاصه بازی تراکتورسازی و پرسپولیس شنبه 20 شهریور 95

patogh95.ir/خلاصه-بازی-تراکتورسازی-و-پرسپولیس-شنبه-20-...Translate this page
4 days ago - خلاصه بازی تراکتورسازی و پرسپولیس. فیلم گل‌های استقلال و تراکتورسازی شنبه 20 شهریور 95. نتیجه بازی بعد از اتمام بازی درج خواهد شد.

طرفداری: صفحه اصلی

www.tarafdari.com/Translate this page
پیش بازی منچستر یونایتد -. ... در آینده شبیه به زمان های گذشته می شودکلیپ؛ گل ها و مهارت های پائولو دیبالا در یوونتوسپای پلیس به اردوی پرسپولیس باز شد! .... گیشه طرفداری؛ 20 شهریور؛ از ملاقات مخالفان کی روش تا گران ترین مسابقه تاریخ فوتبال. گیشه مطبوعات خارجی؛ شنبه 10 سپتامبر 2016 ... 2 تراکتورسازی تبریز 4 8.

نتیجه بازی تراکتور سازی و استقلال خوزستان امروز دوشنبه 4 مرداد 1395

ji1.ir/2016/07/25/نتیجه-بازی-تراکتور-سازی-استقلال-خوزس/Translate this page
Jul 25, 2016 - خلاصه بازی تراکتورسازی ۳-۰ استقلال خوزستان | طرفداری. www.tarafdari.com/… ... نتیجه بازی امروز تراکتورسازی – جدیدترین اخبار فوتبال ایران و جهان ... ۱ – ۲, سایپا. پایان بازی, پرسپولیس, ۱ – ۰, فولاد خوزستان … .... Mar 31, 2016 – دانلود گل ها نتیجه خلاصه بازی استقلال خوزستان ملوان ۲۳ مهر . ….. نتیجه بازی ...

خلاصه و نتیجه بازی پدیده و سیاه جامگان یکشنبه 10 مرداد 95 بایگانی ...

mag.roidbaz.ir/tag/خلاصه-و-نتیجه-بازی-پدیده-و-سیاه-جامگان-ی/Translate this page
Jul 31, 2016 - ... آن را به … نتیجه بازی سیاه جامگان و ذوب آهن ۴ مرداد ۹۵ + دانلود گلها و خلاصه امروز … ... 20:30: نفت تهران: v: پدیده مشهد … 18:15: پدیده ... نتیجه بازی پرسپولیس سیاه جامگان یکشنبه 15 فروردین 95,فیلم خلاصه …. نتیجه ... لوسیانو ادینیو – فرزاد حاتمی (تراکتورسازی) • عباس عسگری – رضا درویشی (سیاه‌جامگان …

اخبار ذوب آهن - قطره

www.ghatreh.com/news/subcat/zobahan-ذوب%20آهن/0/20Translate this page
به گزارش کاپ، تیمهای ذوب آهن و صبای قم امروز در حالی در شهر قم از ساعت 18:45 به مصاف هم می روند که بازیکن صبای قم سابقه بازی در ذوب آهن را دارند. ... کاپ - ورزشی - 48 دقیقه پیش - شنبه 20 شهریور 1395، ساعت 13:28 - - 33614459 .... محسن مسلمان هافبک بازیساز پرسپولیس در شرایطی مقابل تراکتورسازی قرار خواهد گرفت که هواداران ...

خلاصه و گلها+نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95 - سرگرمی و دانلود

www.fastcamp.ir/news/49557Translate this page
Aug 1, 2016 - پرسپولیس و فولاد دوشنبه 1395/05/11 ساعت: 20:45 هفته دوم 2 جام خلیج فارس ... نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95 | گلها و خلاصه امروز ... یکشنبه 10 مرداد 95,استقلال خوزستان و استقلال,تراکتورسازی,استقلال,گلهای .

پایگاه تخصصی فوتبال: ورزش 11

www.varzesh11.com/Translate this page
0. 0. شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۷ ... گزارش تمرین عصر امروز استقلال ... شهریور ۱۳۹۵. تراکتورسازی 0-0 پرسپولیس - خلاصه بازی (هفته پنجم لیگ برتر ایران 1395/.

نتایج زنده مسابقات فوتبال - توپ 90

www.top90.ir/livescoreTranslate this page
نتایج زنده و لحظه به لحظه بازیهای لیگ برتر ایران و لیگهای سراسر دنیا. ... شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۵. شبکه ورزش. ۱۶:۰۰ ... تراکتورسازی تبریز - پرسپولیس تهران.

خلاصه گلهای نتیجه بازی امروز پرسپولیس گسترش فولاد 16 مرداد 95 ...

parsebomb.blogread.xyz/.../خلاصه%20و%20گلهای%20نتیجه%20ب...Translate this page
Aug 6, 2016 - نتیجه بازی امروز پرسپولیس و گسترش فولاد 16 مرداد 95 گلها و خلاصه. نتيجه بازي ... زمان بازي: دوشنبه 11 مرداد 95 - ساعت 20:45 خلاصه بازي ..... نتیجه و خلاصه بازی تراکتورسازی و پیکان خوزستان یکشنبه 17 مرداد 95. خلاصه بازي ...

نتیجه بازی پرسپولیس و صبا 21 مرداد 95 | دانلود گلها و خلاصه امروز - مرندی

google.marande.ir/.../نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-صبا-21-مرداد-95...Translate this page
Aug 12, 2016 - نتیجه بازی پرسپولیس و صبا 21 مرداد 95 | دانلود گلها و خلاصه امروز ... پرسپولیس تراکتور,نتیجه پرسپولیس استقلال,نتیجه پرسپولیس راه آهن ...

نتیجه نهایی و دانلود خلاصه بازی پدیده تراکتور سازی ... - دانلود سریال 95

downloadclip2016.ir/.../نتیجه-نهایی-و-دانلود-خلاصه-بازی-پدیده-ت...Translate this page
Aug 21, 2015 - دانلود گلهای بازی استقلال و استقلال اهواز جمعه 30 مرداد 94 · نتیجه … ... نتیجه بازی پرسپولیس پدیده 9 مرداد 94 :: ماه رمضان|دانلود … ... Jul … ago – امروز 9 مرداد 94 خلاصه بازي +گل های بازي (تراکتورسازی-نفت تهران) تاریخ جمعه 9 مرداد . ..... دیدار این تیم با استقلال تهران معوقه و در تاریخ 20 شهریور 94 برگزار می‌شود.

نتیجه بازی پیکان \- استقلال پنجشنبه 21 مرداد 95 دانلود خلاصه گلها

feixiansi.com/.../نتیجه+بازی+پیکان+%5C-+استقلال+پنجشنبه+...Translate this page
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم پنجشنبه 21 مرداد 95 + گل ها. نتيجه و خلاصه ... تراکتورسازی تبریز – استقلال خوزستان استقلال ... دانلود برنامه خندوانه چهارشنبه 20 مرداد 95 ... لینک دانلود خلاصه بازي امروز پرسپولیس صبای قم 21 مرداد 95

نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های استقلال ملوان جمعه 11 دی 94 - مرجع کامل ...

www.rk7.ir/.../نتیجه-فیلم-خلاصه-بازی-و-گل‌های-استقلال-ملوان-جم...Translate this page
Jan 1, 2016 - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 . .... دانلود گل های بازی ملوان گسترش فولاد سه شنبه 3 شهریور 94 . ... 3 days ago – دانلود گلها خلاصه نتیجه بازی امروز پرسپولیس ملوان 4 آبان 94 دانلود گل های بازی … ... نتیجه بازی امروز استقلال و تراکتورسازی 22 آذر 94 + دانلود ...

نتیجه بازی استقلال پدیده پنجشنبه 20 اسفند 94 + فیلم - کوبیسم

www.cubisme.ir/post/.../استقلال-پدیده-پنجشنبه-20-اسفند-94.ht...Translate this page
Mar 10, 2016 - نتیجه استقلال پدیده پنجشنبه 20 اسفند 94 , فیلم خلاصه بازی ... فال امروز دوشنبه 17 اسفند 94, 0, 68, cubisme ... فیلم گل‌های استقلالپدیده پنجشنبه 20 اسفند 94 , ..... نتیجه بازی پرسپولیس استقلال جمعه 27 فروردین 95+فیلم. نتیجه ... فیلم خلاصه بازی پرسپولیس تراکتورسازی یکشنبه 16 اسفند 94 + نتیجه.

برنامه بازی‌های لیگ برتر فوتبال از هفته هجدهم به بعد+تاریخ بازی ...

www.pixyab.ir/برنامه-بازیهای-لیگ-برتر-فوتبال-از-هفته-هجدهم-...Translate this page
Jan 6, 2016 - پرسپولیس- تراکتورسازی تبریز--ساعت 17:30- ورزشگاه آزادی تهران ... استقلال تهران- فولاد خوزستان- ساعت 20:15- ورزشگاه آزادی تهران ... بعد, تاریخ بازی برگشت دربی 94-95,برنامه مسابقات لیگ برتر فوتبال, برنامه لیگ برتر . ..... نتیجه بازی پرسپولیس-ملوان 4آبان 94 (لیگ خلیج فارس . ..... ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.

دیتا6 | نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم پنجشنبه 21 مرداد 95

data6.ir/page-98869.htmlTranslate this page
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم پنجشنبه 21 مرداد 95. ... ,خلاصه بازی ,نتیجه بازی ,فیلم گل‌های ,گل‌های پرسپولیس ,فیلم گل‌های پرسپولیس ... نتیجه بازی تراکتور امروز نتیجه بازی ذوب آهن نتیجه بازی دیشب نتیجه بازی تراکتور و ... زمان بازی: پنجشنبه 21 مرداد 95 - ساعت 20:30. برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

خلاصه بازی لیگ برتر 95 - فال روزانه 95

kamyab95-rzb.blogha.xyz/Translate this page
فال روز 20 مرداد95, فال روزانه 20 مرداد95, فال امروز 20 مرداد95, فال روز چهارشنبه 20 مرداد95, فال ... نتیجه و خلاصه بازی ماشین سازی تبریز و تراکتورسازی پنجشنبه 21 مرداد 95 ... پنجشنبه 21 مرداد 95,نتیجه صنعت نفت آبادان و سپاهان پنجشنبه 21 مرداد 95,فیلم گل‌های صنعت .... خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم پنجشنبه 21 مرداد 95.

نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های استقلال پدیده پنجشنبه 20 اسفند 94

pnueb1394-roz.sagacity.ir/page-786747.htmlTranslate this page
Mar 10, 2016 - ... گل‌های استقلال نفت ... دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز پرسپولیس و پدیده 5 دی 94 … .... نتیجه بازی استقلال و نفت روز پنج شنبه 20 شهریور 93 + فیلم. خلاصه بازی پرسپولیس - تراکتورسازی 16 اسفند 94 | خبرخوان ... نتیجه بازی پدیده و صبا ( هفته 20 لیگ برتر 94 – 95 ) 23 ... جستجو ... دانلود کلیپ ...

نتیجه بازی پرسپو-و استقلال اهواز

www.wiki-daro.ir/j.aspx?q=نتیجه_بازی_پرسپو-و_استقلال...Translate this page
برچسب ها: دربی، دربی 96، دربی استقلال و پرسپولیس، بازی دربی، بازی امروز پرسپولیس، بازی پرسپو~امروز، بازی امروز استقلال، بازی استقلال امروز. ... شنبه 20 شهریور 1395 ساعت 18:45. بازی قبل ... نظر شما در ~ نتیجه بازی پرسپو~تراکتورسازی چیست؟ ... نتیجه بازی پرسپو~و استقلال اهواز 3 اردیبهشت 95 گلها و خلاصه امروز

خلاصه بازی استقلال خوزستان و استقلال یکشنبه 10 مرداد 95

newsqm.com/post/102532.htmlTranslate this page
Jul 31, 2016 - فیلم گل‌های استقلال خوزستان و استقلال یکشنبه 10 مرداد 95 ... 95,بازی تراکتورسازی هفته 2 لیگ برتر ایران,نتیجه بازی های هفته 2 لیگ برتر ... نتیجه بازی بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان امروز جمعه 23 بهمن 1394 از ... نتیجه بازی والیبال لهستان و ایران در المپیک 2016 ریو در چهارشنبه 20 مرداد 95; زمان و ساعت .

خلاصه بازی لیگ برتر 95 - فال روزانه 95

kamyab95.rzb.ysupport.ir/Translate this page
نتیجه و خلاصه بازی ماشین سازی تبریز و تراکتورسازی پنجشنبه 21 مرداد 95 ... تهران پنجشنبه 21 مرداد 95,نتیجه استقلال خوزستان و نفت تهران پنجشنبه 21 مرداد 95,فیلم گل‌های ..... خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم پنجشنبه 21 مرداد 95 ... فال روز 20 مرداد95, فال روزانه 20 مرداد95, فال امروز 20 مرداد95, فال روز چهارشنبه 20 مرداد95, فال ...

دهکده آفتاب

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت وب ایرونی| جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.
پیشنهاد مدیر، پربازدیدهای امروز(کلیک کنید)
    بزودی...

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل --- در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده